26 maja 2015r. - Koncert kl. I z okazji Dnia Matki

 Wtorkowe popołudnie, 26 dzień maja, w naszej szkole to jedyny czas aby najmłodsi uczniowie koncertując złozyli najszczersze zyczenia swoim mamom, będąc wyrazicielami całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

W Polsce po raz pierwszy obchodzono to święto w 1914 roku w Krakowie. To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włozony w wychowanie.

Klasa I zaprezentowała się w następującej kolejności: w piosence I. Pfeiffer Dzień Matki - przygotowanie pani Maria Czubernat-Gródek, Karolina Chowaniec (skrzypce) - mel. ludowa Pojedziemy na łów - naucz.: Stanisław Marduła, Anna Koza (Fortepian) - Sperontes Starodawna piosenka - naucz.: Danuta Dutka-Marduła, Kinga Kędryna (skrzypce) - A. Cofalik Wesoła piosenka naucz.: Katarzyna Trebunia, Zofia Polak (fortepian) - K. Druszkiewicz Z pamiętnika babuni naucz.: Maria Jankowska-Graczyk, Jan Gocał (akordeon) z Abecadła akk. Będę mamie pomagał, mel. lud. Bez zielone jare zytko naucz.: Witold Krupa, Klemens Skupień (Skrzypce) - J. Vedral Tanećek - naucz.: Stanisław Marduła, Kinga Marduła (fortepian) - F. Rybicki Strumyk, K. Druszkiewicz Sowizdrzał - naucz.: Maria Jankowska-Graczyk, Szymon Cepiel (skrzypce-SOM) - Piosenka francuska, Tamburyn, Karolina Szostak (fortepian) - S. Majkapar W ogródku, M. Magin Wesoły konik - naucz.: Maria Jankowska-Graczyk

                    

                                                                

Copyright © Szkoła Muzyczna I st. Zakopane