17 grudnia 2015 r. - Koncert świąteczny

Zgodnie z zaplanowanym terminem na początku roku szkolnego, z pewnymi perturbacjami (przeniesienie przez Urząd Gminy naszego koncertu do sali sportowej przy ZSPiG w Poroninie)    odbył się koncert świąteczny, którego głównymi bohaterami byli uczniowie naszej szkoły, nauczyciele przygotowujący oraz akompaniujący, nauczyciele prezentujący swoje umiejętności wokalne. Wystąpili:

Zespół  wokalny z klas starszych, Szymon Stasik z klasy III - trąbka, Weronika Sołtys z klasy II - akordeon, Anna Koza z klasy II - fortepian, Karol Majewski z klasy I - skrzypce, Zespół wokalny złożony z klas od II-VI, Jakub Majerczyk z klasy I - akordeon, Karolina Szostak i Kinga Marduła z klasy II - fortepian, Michał Jarząbek i Jan Gocał - akordeon, Kinga Kędryna kl.II - skrzypce, Maria Libera kl. V - fortepian, Klemens Stoch i Klemens Tatar - akordeon i skrzypce, Andrzej Kobylarczyk z klasy fortepianu, Klemens Skupień- kl.II - skrzypce, Bartłomiej Haładyna kl.IV - akordeon, Jakub Malacina kl.III - skrzypce, Anna Majerczyk, Maciej Franosz i Paulina Czernik - skrzypce i fortepian, Michał Piszczór - skrzypce, Krystian Karciarz kl.V - akordeon, Natalia Karciarz - skrzypce, Małgorzata Polak - fortepian, Nauczycielski zespół wokalny.

Całość dopełniła wigilia szkolna, która odbyła się już w siedzibie szkoły przy ulicy Piułsudskiego 2,  którą zorganizowała Rada Rodziców naszej szkoły.

      

         

  

Copyright © Szkoła Muzyczna I st. Zakopane