13 października 2011r. - uroczysty koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2011 roku, w czwartkowe popołudnie o godzinie 16:00 w budynku naszej szkoły odbył się uroczysty koncert z okazji "Dnia nauczyciela"w naszym kraju popularnie zwanego święta edukacji. Uczniowie bardzo starannie przygotowali programy, jednocześnie chcąc uświetnić i uprzyjemnić popołudniowy czas wszystkim biorącym udział w koncercie, a w szczególności nauczycielom, którzy dokładają wszelkich starań przygotowując swoich podopiecznych do różnych imprez odbywających się na terenie naszej szkoly. W tym koncercie wystąpili uczniowie:

         

          Janusz Polak           Małgorzata Polak    Bernadeta Kułach

                            

                          Marcin Gut       Katarzyna Cudzich

       

          Maria Stanek          Dominik Kalata           Beata  Górka                          

                        

                      Aleksandra Dziadoń     Bartłomiej Polak

                                                                         Daniel Młynarczyk

Swoje programy wykonali także: Michał Franosz z klasy pani Danuty Marduły, Daniel Zarycki z klasy pani Teresy Piwowarczyk, Duet skrzypcowy: Kamil i Piotr Majerczykowie z klasy pana Stanisława Marduły. Wyżej wymienieni wykonawcy tym razem nie zostali uwiecznieni na fotografiach z przyczyn niezależnych-awaria aparatu fotograficznego.

Copyright © Szkoła Muzyczna I st. Zakopane